Přeskočit na obsah

Czech Boat

Nejkrásnější památky historického centra Prahy, panorama Pražského hradu, Karlův most, romantický ostrov Kampa, malebné střechy a impozantní věže Malé Strany i Starého Města – to vše z paluby parníku.

Hodinové plavby, dvouhodinové plavby s obědem a večerní plavby s večeří formou švédských stolů, možnost hudebního doprovodu, zajištění průvodců, pořádání firemních akcí, večírků, seminářů či školení.

Loď Czech Boat má k dispozici 70 míst v restaurační části na kryté palubě a dalších 50 míst na venkovní terase. Ideální obsazenost lodi je okolo 65 osob. Loď disponuje klimatizací, sociálním zařízením, plně vybaveným barem a kuchyní. Na přání klienta je možno zařídit přestavbu zařízení lodi pro nejrůznější účely (např. diskotéky, svatby) a rovněž provést instalaci promítacího zařízení.

Hodinové okružní plavby:

Vyplutí denně: 16:00

Cena: 220 Kč / osoba

Dvouhodinová plavba obědová s rautem:

Vyplutí pá – ne: 12:00

Cena:760,- Kč / osoba

Dvouhodinová večerní plavba s rautem:

Vyplutí denně: 18:00

Ceny: 860,- Kč / osoba

charter@cld.cz

Kapacita: 65 – 70 osob 
Kotviště:
 Dvořákovo nábřeží, molo č. 16, Praha 1

Kontaktní formulář

Po obdržení poptávky Vás budeme kontaktovat

*takto označené položky jsou povinné

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Zpracování osobních údajů.