NOVINKY

YACHTING FEASTIVAL CANNES 2021

Už jste také natěšení? Už to začalo.
Yachting festivala Cannes 2021
Čekáme Vás na stánku Cranchi, kde uvidíme v celé své kráse:

Novinku
A46 LUXURY TENDER
Poprvé na vodě
Cranchi Settantotto 78ft. – Poprvé ve Francii
A další skvosty

  • E 52 F Evoluzione
  • 60 Soft Top
  • M 44 HT
  • Z 35
  • E30 Endurance
  • E 26 Classic

Těšíme se na vaši návštěvu. Vstupenky pro naše hosty jsou na vyžádání  ZDE:

Nové termíny kurzů Vůdce malého plavidla

Abychom stihli sezónu, připravili jsme dva termíny dvoudenního kurzu Vůdce malého plavidla.
Spoléháme na to, že se situace v zemi uklidní a kurzy budou moci proběhnout.

  1. termín    25. a 26.9.2021
  2. termín    2. a 3.10.2021

Zaplavení starých mostních oblouků pomocí našeho pontonového systému ČELÁKOVICE - Labe

2.polovina ledna 2021 je pro nás ve znamení převozu mostních oblouků železničního mostu přes Labe v Čelákovicích. Naše práce spočívala v tom, že jsme pomocí našeho pontonového systému převezli staré mostní oblouky do pozice, ze které jsou vysouvány na břeh a na břehu následně rozřezány k dalšímu využití. 

Přejeme všem lidem krásné Vánoce a nádherný rok 2021. Buďme zdraví, šťastní a svobodní. “ Nejen žíti, plouti je nutno“

Zátěžová zkouška pontonového multifunkčního stavebnicového systému APMMS

Když se práce podaří

3.12. proběhla na Slapech Zátěžová zkouška pontonového multifunkčního stavebnicového systému APMMS. Tato zkouška byla vyvrcholením naší tříleté výzkumné práce. Podrobnosti naleznete v sekci mosty.

Nový termín kurzu Vůdce malého plavidla M + C

Pro všechny zájemce o kurz Vůdce malého plavidla. Nové termíny budou zveřejněny v březnu 2021. Podrobnosti se dočtete v sekci Kapitánské zkoušky. Teorie bude probíhat v naší pražské učebně a plout budeme na Štěchovické a Vranské přehradě. Kurz je zakončen praktickou zkouškou. O informace, které by Vás ještě zajímaly si volejte na 777 557 140 nebo pište. 

Americké Regaly na pražských Primátorkách

V neděli 20.9.2020 jsme měli tu čest již podruhé doprovodit v Praze hlavní závod 107. ročníku veslařských Primátorek s našimi pěti čluny. Naši flotilu tvořily čluny Regal 2000, 2250, dva čluny Regal 2450 a jeden 2700. Tolik Regalů pohromadě Praha ještě nezažila. Pro nás to byla čest, účastnit se takové přehlídky sportu, zdraví a radosti ze života. Snažili jsme se nedělat vlny a určitě se nám to povedlo. Těšíme se na 108. ročník a jsme zvědaví kdo vyhraje. Asi ti nejlepší 🙂

ZMĚNA PRACOVNÍ DOBY V PRAŽSKÉ KANCELÁŘI  ČLD :

PO:       9:00 – 18: 00
ÚT:       9:00 – 18:00
ST:        9:00 – 18:00
ČT:        9:00 – 18:00
PÁ:          ZAVŘENO

V případě potřeby volejte na : 777 557 140 

Letos po dlouhé době půjčujeme motorové čluny na Slapech

Vzhledem k tomu, že se mnozí z nás rozhodli strávit svou dovolenou doma, nabízíme silné motorové čluny k jejímu zpestření.

Regal 2250 – pro 6 osob – malá kajuta
Marina Slapy – hráz 
Další lodě se připravují a v nejbližších dnech Vás budeme informovat o jejich uvedení do provozu.

 

 

Charter motorových člunů v chorvatském Tisnu v plném proudu

6/2020 V Tisnu máme vše připraveno. Lodě i apartmány. Všechny obavy nechte doma a vyražte do Chorvatska. Letos je tu málo lidí, spousta slunce a pohody.
Více informací naleznete v sekci Charter

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE – MECHANIK MOTOROVÝCH LODÍ

hledáme nového kolegu na pozici mechanik motorových lodí do naší provozovny na Slapech, automechanik elektro výhodou. Naše zaměření:  servis lodí, vestavěných i závěsných motorů, montáž elektrické instalace, opravy trupů aj. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič, rozšířený ŘP výhodou), nekonfliktní povaha.  Nástup možný ihned.. Přátelský kolektiv. Nabízíme práci v atraktivním prostředí, rozšíření sebevzdělání, zaškolení v oboru, možnost ubytování.
Kontaktujte nás na telefonu 602 720 164.

Účast České lodní dopravy - charter s.r.o.
na zaplavení centrálního dílu lávky pro pěší v Praze Tróji

9.6.2020 Na těchto fotografiích uvidíte hlavní aktéry zaplavení dílu lávky v Tróji pomocí modulárního systému pontonů do polohy, ze které pak byla jeřáby vyzdvižena na své místo. Děkujeme za úžasný výkon všem, díky nimž je most , tam kde má být. Další fotografie naleznete v sekci Mosty.

Zahájení sezóny 30.5.2020 v Marině ČLD na Slapech

30.5.2020 odpoledne jsme přivítali přátel České lodní dopravy – charter s.r.o., abychom všichni společně zahájili letošní sezónu s poněkud divným jarem. Moc děkujeme všem za to , že přišli. Petrovi Pánkovi za úžasnou hostinu, všem co nám pomáhali s přípravami. Jako třešnička na dortu bylo vystoupení úžasného hráče na Panovu flétnu Petra Tomečka. Věříme, že když se podaří start, tak pak už bude vše dobré a letošní sezóna bude zase krásná.  Přejeme všem krásné léto .

Česká lodní doprava – charter s.r.o. oznamuje všem svým zákazníkům, odběratelům, klientům a přátelům, že v době vyhlášeného stavu nouze v souvislosti s epidemií koronaviru nastavila tento pracovní režim:

 

1) velkoobchod s náhradními díly VOLVO PENTA funguje normálně. Objednávky i platby probíhají  elektronicky. Předání zboží bude domluveno individuálně na Slapech nebo v kanceláři v Praze tak, aby byl minimalizován fyzický kontakt osob.Kontaktní mail servis@cld.cz, 272 769 280

 

2) e- shop s námořním vybavením IMNASA www.imnasa.cz funguje také standardně. 

Konzultace a dotazy na mailu: technik@cld.cz, telefon: 602 678 103
Předání zboží bude domluveno individuálně na Slapech.

 

 3) Kancelář ČLD v Praze v Záběhlické ulici 48 funguje standardním způsobem. Vše prosím řešte mailem cld@cld.cz , příp. telefonicky 272 769 280 v běžné pracovní době od 9:00 do 17:00 hod.

 

 

4) Servis lodí na Slapech též pracuje na plné obrátky tak, aby byly lodě klientů připraveny v době, kdy pomine nebezpečí a bude možno vyjet na vodu.

 

Spolehněte se, že vše probíhá podle vládou vyhlášených opatření za maximálního dodržení všech bezpečnostních pokynů. Žádáme všechny majitele lodí, aby nenavštěvovali areál maríny ČLD na Slapech, ten je pro veřejnost uzavřen. Kdybyste měli jakékoli otázky, pište na výše uvedené maily nebo se případně ozvěte na telefonní číslo 777 557 140. Držíme nám všem palce, abychom zvládli tuto nelehkou situaci a těšíme se na společný čas strávený na lodích u vody. Opatrujte se … ČLD

I přes zrušení výstavy FOR BOAT  Vám nabízíme individuální prohlídky vybraných modelů v naší hale v Třebenicích u Slapské přehrady.

 

V případě zájmu o prohlídku a bližší informace piště na cld@cld.cz nebo volejte 602 720 164 (777 557 140)

V souvislosti s mimořádným opatřením vydaném 10. 3. 2020 Bezpečnostní radou státu se odkládají všechny akce s předpokládanou účastí nad 100 osob. Z tohoto důvodu je zrušena i výstava FOR BOAT v původním termínu 13.-15.3.2020.

O případných dalších změnách budeme informovat.

Boot Düsseldor 2020

Ve dnech 18.1.-26.1.2020 proběhla největší výstava lodí ve střední Evropě.
A my jsme byli u toho!

Přinášíme Vám malou ochutnávku z výstavy BOOT 2020 Düsseldorf, kde spolu s vámi byli i zástupci České lodní dopravy.

Na stánku Cranchi proběhla světová premiéra lodi Cranchi Settantotto, která naše zástupce naprosto uchvátila!

Na stánku Regal jste s mohli prohlédnout všechny nové modely z řady LS!

 Na stánku Greenline byly v letošním roce vystaveny všechny modely!

Přidáno 3.2.2020

Yachting Festival - Cannes 2019

Zveme vás na 42. ročník výstavy lodí ve francouzském Cannes, který se koná druhý týden v září ve dnech 10.9. – 15.9.2019.

Zástupci České lodní dopravy – charter se na vás budou těšit na stánku značky Cranchi. Jako autorizovaný prodejce motorových lodí a jachet Cranchi, vás rádi provedeme vystavenými modely a poskytneme vám veškeré informace, které vás budou zajímat. Také vás rádi provedeme stánky ostatních značek, které zastupujeme.

Přidáno 26.8.2019