UBYTOVÁNÍ TISNO

UBYTOVÁNÍ TISNO

Apartmány Kosirina

Apartmán pro 2 – 4 osoby, 33 m2, ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s přistýlkou, plně vybavená kuchyň, vana nebo sprcha, WC. Apartmán je vybaven klimatizací. TV/SAT, WI-FI zdarma. Balkon nebo terasa

Apartmány Kosirina se nacházejí asi 100m před zvedacím mostem, který propojuje pevninu s ostrovem Murter. Nejbližší koupaní je možné na oblázkové pláži u tzv. villy Mazzura, vzdálené asi 300m. Pro majitele menších jachet a člunů je před domem připravené bezplatné kotvení. V domě se nachází cestovní kancelář, ve které je možné zakoupit výlety do národního parku Kornaty, na vodopády na řece Krka, do Šibeniku a pod. Prodávají se zde také letenky a lístky na meziměstskou autobusovou dopravu. Půjčují tu i jízdní kola, skútry a čluny. V prvním a druhém patře jsou dvoulůžková studia s přistýlkou v obývacím pokoji, na kterou se vejde jedna dospělá osoba, nebo dvě děti do 12 let. V přízemí objektu se nachází velký čtyřlůžkový apartmán s terasou. Vybavení apartmánu je na vyšší úrovni. Všechny apartmány a studia jsou klimatizovány. Wi-fi síť i parkování je pro hosty bezplatné.

Cena v EUR / noc

 • květen, červen, září, říjen
  • 60 €
  • Přistýlka 8,5 €
 • červenec, srpen
  • 65 €
  • Přistýlka 9 €

Poplatek za závěrečný úklid 35 EUR

Apartmány mají klimatizaci.

V ceně není zahrnuta místní pobytová taxa pro osoby starší 12ti let 1,40 EUR/den, pro osoby mladší 12ti let 0,70 EUR/den a poplatek za psa 5,00 EUR/den

Apartmán Karmela - první patro

Čtyřlůžkový apartmán KARMELA, 1.patro s terasou, druhá řada od moře – dvě oddělené ložnice s manželskými postelemi, koupelna, plně vybavená kuchyň, TV, klima

Apartmány Karmela se nacházejí v druhé řadě od moře (cca 80m). Jelikož jsou na kopci, je z nich nádherný výhled na celou zátoku v Tisnu. Apartmány jsou zrekonstruované a vybaveny klimatizací.

Cena v EUR / noc

 • květen, červen, září, říjen
  • 80 €
 • červenec, srpen
  • 90 €

Poplatek za závěrečný úklid 35 EUR

Apartmány mají klimatizaci.

V ceně není zahrnuta místní pobytová taxa pro osoby starší 12ti let 1,40 EUR/den, pro osoby mladší 12ti let 0,70 EUR/den poplatek za psa 5 EUR/den, poplatek za použití klimatizace 8 EUR/den, parkovné 12 EUR/týden

cld@cld.cz

Apartmán Karmela - přízemí

Čtyřlůžkový apartmán KARMELA, druhá řada od moře, v přízemí s terasou,  dvě oddělené ložnice s manželskými postelemi, obývací prostor,koupelna, plně vybavená kuchyň, TV, klimatizace.

Apartmány Karmela se nacházejí v druhé řadě od moře (cca 80m). Jelikož jsou na kopci, je z nich nádherný výhled na celou zátoku v Tisnu. Apartmány jsou zrekonstruované a vybaveny klimatizací.

Cena v EUR / noc

 • květen, červen, září, říjen
  • 75 €
 • červenec, srpen
  • 80 €

Poplatek za závěrečný úklid 35 EUR

Apartmány mají klimatizaci.

V ceně není zahrnuta místní pobytová taxa pro osoby starší 12ti let 1,40 EUR/den, pro osoby mladší 12ti let 0,70 EUR/den poplatek za psa 5 EUR/den, poplatek za použití klimatizace 8 EUR/den, parkovné 12 EUR/týden

cld@cld.cz

Další apartmány v Tisnu

Na základě Vašich požadavků Vám rádi zprostředkujeme apartmán kdekoli v Tisnu. Avšak vzhledem k náročnosti komunikace s chorvatskými majitely apartmánů je v případě poptávky apartmánu v Tisnu nutné dodržet následující postup:

1. Prodejci ČLD či přímo ČLD zadáte Vaší poptávku apartmánu.

2. ČLD zakomunikuje s partnery a jakmile obdrží nabídku od partnera, IHNED ji zašle Vám ( v případě vyšších nároků může trvat déle).

3. Od této chvíle – přijetí nabídky, máte předběžnou rezervaci ubytování na 48 h.

4. Předběžnou rezervaci můžete do zmíněných 48 h potvrdit složením zálohy 20% z ceny ubytování a máte rezervaci regulérní. POKUD předběžnou rezervaci NEPOTVRDÍTE, BUDE ZRUŠENA.

5. Po úspěšné rezervaci Vám obchodník ČLD zašle smlouvy o podnájmu ( nejpozději do 1 týdne).

Během předrezervace máte rezervaci jménem ČLD. A právě na ČLD připadá, po nepotvrzení Vaší předrezervace do 48 h, riziko odmítnutí celého pronájmu. Děkujeme za pochopení a věříme v úspěšnou spolupráci v nadcházející sezoně!

Platba: 50% při rezervaci – doplatek 4 týdny před začátkem pobytu.
Kauce:
 Skládá se na místě při převzetí apartmánu.
Předání a převzetí apartmánů
: převzetí v sobotu po 15 hod., předání v sobotu do 10 hod.
Cena obsahuje:
 pronájem apartmánu na 1 den včetně použití nádobí a lůžkovin, vodu, elektřinu a odvoz odpadu, závěrečný úklid apartmánů.

Ceny jsou uvedeny v EUR, není-li uvedeno jinak.

Údaje o Tisnu


Tisno, dalmátské městečko ležící 29 km severozápadně od Šibeniku se rozprostírá podél zátoky tvořené pobřežím a s přilehlým ostrovem Murter je propojeno zvedacím  mostem. Po příjezdu vás přivítá vůní borovicového lesa a levandule, skalnatými plážemi, zátočinami a úžasnou dalmátskou kuchyní s velkým množstvím pečených ryb. Trhy, obchůdky a hospůdky vám jistě pobyt ještě zpříjemní.

Historie města se traduje od konce 15.století. Dominantou je kostelní věž se zvony a velikými hodinami. Dále jsou k vidění staré domy rolnické Dalmácie, panské paláce a 4 kostely – Sv. Ducha, Sv. Roka, Sv. Andrije a kostel zasvěcený Matce od Karavaje, ke kterému vede přes 300 schodů.

Důležité informace o Chorvatsku v českém jazyce  najdete na http://cz.croatia.hr
Informace o Tisnu na www.tisno.hr

- - -  - - -

Koupání v Tisnu

Tisno má městské pláže na ostrovní i pevninské části obce. Další pláž Sv. Andrija 10 min východně (na ostrově) – částečně upravena, stín po celý den poskytují borovice. Při cestě dál po břehu východním směrem jsou četná odlehlejší místa ke koupání. Směrem na západ od obce je oblázková pláž v zátoce Lovišća (10 min), pláž je pěkně upravena s částečným stínem.  Všechny přilehlé zátoky a pláže, z nichž některé jsou dostupné pouze na lodi, nabízejí nádherné koupání a potápění v průzračném moři.

 

Sport

Výborné podmínky pro yachting, vodní lyžování, rekreační potápění, rybolov.

 

Restaurace a kavárny

 Z příjemných restaurací v Tisnu doporučujeme navštívit restauraci Prova (čerstvé ryby, pizza, chorvatská národní kuchyně, Plzeňské pivo) a restauraci Toni (ryby, pizza). Příjemné posezení u kávy, zákusků nebo zmrzlinových pohárů najdete v kavárně hotelu Borovnik nebo v kavárně Light u zvedacího mostu. Ve městě Murter stojí zato navštívit restauraci Račič (čerstvé ryby, raci, dalmátské víno).

 

Banka, směnárna, pošta

V Tisnu je několik směnáren a banka, ve kterých je možno měnit české koruny. Další možnost čerpání peněz je z několika bankomatů. Směnárny jsou otevřeny denně od 8 od 20 h. Banka a pošta jsou otevřeny jen v pracovní dny a soboty.

 

Dále v Tisnu

Samoobsluhy s potravinami, prodejny ovoce a zeleniny.
Lékárna.
Ambulance – nonstop. Doporučujeme mít s sebou kartu pojištěnce!
Autobusová zastávka  – pravidelné spoje do Šibeniku, Splitu, Zagrebu a Rijeky.
Informační centrum Turistického sdružení – otevřeno každý den od 8 do 20 h.
Čerpací stanice jsou ve městech Murter – 6 km od Tisna (lodě a auta), Jezera – 3km od Tisna (lodě).
V létni sezoně jsou otevřeny od 08 do 21 hodin každý den.

 

Tipy na výlet v okolí Tisna


Ostrov Murter – je největší v šibenické ostrovní skupině s rozlohou 18,6 km2. Pobřeží ostrova je velmi členité, některé jeho zátoky slouží jako dobrá kotviště pro malé lodě, např. Kosirina. Ve většině z jich jsou příjemná koupaliště, z nich pvní místo patří zátoce Slanica, dále jsou pláže v zátokách Koromašna, Dolac, Sv. Nikola. Na severním a východním pobřeží se nacházejí zátoky Hramina, Jezera a zátoka přístavu Tisno, která je bezpečným kotvištěm i pro větší lodě. Naším klientům doporučujeme výlet lodí do ostrova Vrgada ležícím asi 2,5 mile západně od Tisna. Tam najdete krásnou oblázkovo – písčitou pláž a čisté moře.

NP Kornati – tento národní park je tvořen více jak stovkou ostrovů, ostrůvků a útesy, které nabízejí nádherný pohled na perlu Jadranu, jak je často tato lokalita nazývána. Rozkládají se na ploše cca 300 m2 a táhnou se ve směru pobřežních horských pásem. Pro nedostatek pitné vody neposkytují tyto vápencové a křídové ostrovy možnost stálého osídlení. Jsou však rájem všech jachtařů, milovníků potápění a rybolovu.

Další informace najdete na oficiálních stránkách Národního parku na www.kornati.hr

NP Krka – řeka Krka, která protéká národním parkem od Knina ke Skradinu je dlouhá 72,5 km.Okouzlí Vás vodopády, jezírky a vápencovým kaňonem, který je místy až 200 m hluboký. Nejpozoruhodnějším vodopádem je tzn. Skradinski Buk od kterého se lodí můžete dostat k Visovackému jezeru, které je 800 m široké a 3,5 km dlouhé. Uprostřed jezera leží malý ostrůvek s františkánským klášterem z 15. Století.

Další informace najdete na oficiálních stránkách Národního parku na www.npkrka.hr

NP Plitvička jezera – při příjezdu do Chorvatska nebo naopak před návratem domů, doporučujeme navštívit Plitvická jezera. Jedná se o soustavu 16 jezer, propojených vodopády a kaskádami, které jsou od roku 1979 na seznamu světového přírodního bohatství UNESCO.

Další informace najdete na oficiálních stránkách Národního parku na
www.np-plitvicka-jezera.hr

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Zpracování osobních údajů.