Přeskočit na obsah

Maria

                                        Vzhledem k apandemické situaci Covid 19 je provoz lodi Maria pozastaven.
                                                    Oznovuzahájení provozu Vás budeme informovat

Loď Maria Croon má k dispozici 150 míst v salonu a dalších 70 míst na venkovní palubě. Loď disponuje klimatizací, sociálním zařízením, plně vybaveným barem a kuchyní.

Na přání klienta je možno zařídit přestavbu zařízení lodi pro nejrůznější účely (např. diskotéky, svatby) a rovněž provést instalaci promítacího zařízení.

Kapacita: 150 osob 
Kotviště:
 Dvořákovo nábřeží, molo č. 16, Praha 1

Hodinové okružní plavby:

Vyplutí denně: 11:00, 16:00

Cena: 200 Kč / osoba

Dvouhodinová plavba s rautem:

Vyplutí pá – ne: 12:00

Cena: 600 Kč / osoba

Tříhodinová večerní plavba s rautem:

Vyplutí denně: 19:00

Ceny: 790 Kč / osoba

Popis pravidelných plaveb

Hodinová plavba

Během plavby máte možnost vidět nejvýznamnější památky jako jsou Pražský Hrad, Karlův most, Rudolfinum a mnoho dalších krásných památek. Na palubě lodi budete uvítáni milou a příjemnou posádkou. Můžete si vybrat ze široké nabídky nápojů a lehkého občerstvení lodní restaurace a baru…

 

Dvouhodinová obědová plavba

Během této plavby máte možnost vidět Karlův most, Pražský Hrad, Rudolfinum a Národní divadlo, proplavíte se nejstarší plavební komorou k Tančícímu domu, Vyšehradu, odkud se loď vydává zpět. Během plavby je pro Vás připraven bohatý raut.

Tříhodinová večerní plavba

Během této plavby máte možnost vidět Karlův most, Pražský Hrad, Rudolfinum a Národní divadlo, proplavíme se nejstarší plavební komorou k Tančícímu domu, Vyšehradu až po Barandovský most, kde se loď otáčí a pluje zpět. Během plavby máte možnost si pochutnat na výborném jídle formou rautu a k zpříjemnění zážitku Vám bude hrát živá hudba.

 

Vaše osobní údaje zpracováváme pro vyřízení vaší objednávky, pro zasílání našich nabídek a další účely. Nabídky přizpůsobujeme podle vašich předchozích objednávek. Bližší informace o zpracování osobních údajů, zejména dalších účelech zpracování, předávání údajů mimo EU a vašich právech, najdete v sekci Zpracování osobních údajů.