Bazar

Servis

Námořná vybavení

Kotvení

Zimování

Administrativa

Charetr

Kurzy

Mosty

uzjtfuztuz
http://78.44.250.188/wp-content/plugins/slider/Front_images/Default/1.jpg
CABS
Lorem ipsum dolor sit amet, ne verear elaboraret mel. Ea sed quaestio pericula. Vel ludus pericula ex, euripidis conceptam abhorreant an sed. Vis ad apeirian antiopam molestiae..
http://78.44.250.188/wp-content/plugins/slider/Front_images/Default/2.jpg
MESSY EVENING
Lorem ipsum dolor sit amet, ne verear elaboraret mel. Ea sed quaestio pericula. Vel ludus pericula ex, euripidis conceptam abhorreant an sed. Vis ad apeirian antiopam molestiae..
http://78.44.250.188/wp-content/plugins/slider/Front_images/Default/3.jpg
UMBRELLA
Lorem ipsum dolor sit amet, ne verear elaboraret mel. Ea sed quaestio pericula. Vel ludus pericula ex, euripidis conceptam abhorreant an sed. Vis ad apeirian antiopam molestiae..
http://78.44.250.188/wp-content/plugins/slider/Front_images/Default/4.jpg
OLD TRAM
Lorem ipsum dolor sit amet, ne verear elaboraret mel. Ea sed quaestio pericula. Vel ludus pericula ex, euripidis conceptam abhorreant an sed. Vis ad apeirian antiopam molestiae..
http://78.44.250.188/wp-content/plugins/slider/Front_images/Default/5.jpg
THE MIXTURE
Lorem ipsum dolor sit amet, ne verear elaboraret mel. Ea sed quaestio pericula. Vel ludus pericula ex, euripidis conceptam abhorreant an sed. Vis ad apeirian antiopam molestiae..

Proč spolupracovat s Českou lodní dopravou

1) Prodejem lodí se zabýváme již od roku 1991 a máme s  ním bohaté zkušenosti
2) Máme osobní a téměř rodinné vztahy s majiteli továren lodí
3) Máme  vybavené zázemí pro uskladnění, kotvení i manipulaci s loděmi
4) Jsme autorizovaným servisem VOLVO PENTA a MERCRUISER
5) Poskytujeme komplexní servis – zajistíme vše co s loděmi souvisí
6) Máme vlastní základnu v Chorvatsku v Tisnu,
     kde půjčujeme vlastní lodě a zajistíme servis našich klientů

       ale hlavně – záleží nám na spokojenosti našich zákazníků a proto se
    každému věnujeme individuálně a naše služby poskytujeme každému na míru.

Česká lodní doprava – charter s.r.o., tradiční prodejce lodí v České republice i v zahraničí.
– Naší doménou je prodej nových lodí všech velikostí a typů.
– Pomáháme s prodejem starších lodí a poskytujeme poradenství.
– Poskytujeme autorizovaný servis lodí pohonných jednotek VOLVO PENTA a   MERCRUISER.
– Poskytujeme jarní a podzimní servis lodí, kotvení lodí v letní sezóně a zazimování lodí.
– Zajišťujeme veškerou administrativu spojenou s vlastnictvím lodi doma i v zahraničí.
– Pořádáme kurzy Vůdce malého plavidla a další kvalifikace
– Půjčujeme motorové čluny v Chorvatsku i v České republice
– zajišťujeme kapitány a posádky pro plavby v exotických destinacích
– Prodáváme námořní vybavení a poskytujeme poradenství
– Zajišťujeme manipulaci s loděmi s těžkou technikou a jejich převoz do různých destinací
– Podílíme se na vývoji speciálních zařízení, jejichž pomocí se zjednoduší práce na vodě a v její bezprostřední blízkosti

Prodej nových lodí

Na trhu s loděmi se pohybujeme již od roku 1991. Umíme vybrat tu správnou loď právě pro každého. V nabídce máme od malých rybářských lodí přes motorové sportovní čluny po luxusní námořní jachty. U nás si vybere každý milovník lodí.
konkrétní nabídku lodí naleznete ZDE
Lodě mějte pro radost, všechny starosti můžete přenechat nám.
O  lodě se postaráme jak po technické stránce , tak po stránce administrativní.
Vše co potřebuji na lodi po technické stránce
Vše co potřebuji na lodi po administrativní stránce

 

Komisní prodej lodí - BAZAR

Jsme průvodcem při prodeji starších lodí. Nabízíme inzerci a zprostředkování potenciálních zájemců. Zajistíme vypracování kupních smluv i převod vlastnictví na příslušných úřadech. Inzerujeme na našich stránkách, sociálních sítích nebo v jiných mediích např. časopisu Yacht. Podrobnosti naleznete ZDE, napište nám ZDE

Záruční a pozáruční servis lodí a příslušenství

motor

Každá loď, nová nebo starší, velká nebo malá potřebuje péči. Staráme se o lodě formou záručního a pozáručního servisu, přípravou lodi na zimu a uskladnění v zimě, jarní přípravou lodi na sezónu a spuštění do vody a ukotvení. Autorizovaný servis motorů a hnacích jednotek VOLVO PENTA a MERCRUISER, zajišťujeme diagnostiku motorů, nastavení elektronických přístrojů – podrobný seznam služeb naleznete v sekci servis a prodej náhradních dílů. Podrobnosti naleznete ZDE, napište nám ZDE

Prodej námořního vybavení

Námořní vybavení je vše co potřebujete mít na lodi tak, aby loď i posádka byla v bezpečí a aby byla připravena čelit všem nástrahám při plavbě a aby si mohla užít plavbu v co největší míře. Vše musí vyhovovat předpisům jendotlivých států. Mezi základní vybavení patří lana, fendry, záchranné vesty,záchranné kruhy, lodní háčky,
Toto vybavení můžete vybírat v našem e-shopu www.imnasa.cz, kde najdete přes 30 000 položek. 

Kotvení a zimování lodí

Našim klientům zajistíme kotevní místo pro jeho loď. Naší hlavní základnou je Marina  Slapy, která má velmi výhodnou polohu na vodní cestě a je dobře dostupná z Prahy. Na přání zákazníka pomáháme zajistit kotevní místo i v jiných lokalitách v Čechách i v zahraničí. Na zimu uskaldňujeme lodě v našich uzamčených a střežených halách v Třebenicích.

Administrativa spojená s loděmi a poradenství

Vlastnictví a užívání lodí podléhá zákonům České republiky a ostatních států, ve kterých se lodě užívají. Lodě musí být stejně jako automobily registrované buď na Státní plavební správě v Rejstříku malých plavidel, nebo na Ministrestvu dopravy ČR v Námořním rejstříku. Každá loď musí být v dobrém technickém stavu, který je kontrolován technickými prohlídkami. Technické prohlídky mohou být prováděny doma v České republice a nebo v zahraničí, na moři , tam kde se loď pohybuje. Lodě musí být pojištěné. Každá loď podle velikosti musí mít jiné vybavení. Pomáháme našim klientům se všemi těmito úkony, aby měli lodě v pořádku a mohli si užívat radostné dny na vodě.
Více

Přeprava lodí

K lodím, které splňují podmínky pro převoz za osobním automobilem nabízíme k prodeji nákladní trailery, ketré můžeme přesně vybrat pro tu kterou konkrétní loď. Převoz větších plavidel, zajistíme u specializovaných přepravců. Tyto lodě pak již jezdí podle pravidel nadměrných nákladů. Ty největší lodě, které se předávají na moři a jsou určené k námořní plavbě, můžeme převézt po moři na místo určení dle přání zákazníka.

Pronájem lodí v přímořských destinacích

Velmi oblíbenou variantou trávení času na lodi je pronájem lodi.
Naší specialitou je naše základna v chorvatském Tisnu u vstupu na ostrov Murter, kde máme šest motorových člunů Regal a Chaparral a apartmánové domy.
Kombinace jednodenních výletů na člunu a pobyt v pohodlném apartmánu poskytuje komfortní podmínky pro strávení aktivní dovolené u moře. Na místě máme stálou službu odborného personálu, který je připraven klientům kdykoli pomoci.

 Podrobnosti naleznete ZDE, napište nám ZDE

Exotické plavby se zkušeným kapitánem

Pořádáme expediční plavby do Karibiku a dalších exotických destinací. Pro skupiny zájemců zajistíme plavbu na míru včetně zajištění lodi, zkušeného kapitána, případně celé posádky.

V naší základně v chorvatském Tisnu máme dva apartmánové domy, ve kterých se naši klienti ubytují a v bízkosti ubytování mají zakotvený motorový člun, který využívají pro denní výlety do okolí, které je plné ostrůvků a romantických zákoutí vhodných pro rodinnou dovolenou. Zapůjčení lodi není podmínkou ubytování se v našich apartmánech. Více

Kurzy a kapitánské zkoušky

Pro naše klienty pořádáme kurzy Vůdce malého plavidla kategorie M (motorové lodě bez omezení síly motoru )a C( moře příbřežní plavba ),které jsou zakončeny praktickou zkouškou, která je podmínkou přihlášení se k teoretické zkoušce na Státní plavební správě. DAlší kurzy jsou pro kategorii S (plachetnice)

Pořádáme kondiční plavby nebo kurzy v Karibiku.
Zajistíme školení i přezkoušení pro vyšší úrovně námořní plavby. C, B

Stavby mostů

Česká lodní doprava – charter s.r.o. se jako specialista na lodě a lodní zařízení podílela na stavbě několika mostů. Díky důmyslné a originální technologii, která vznikla v hlavách našich odborníků, byly pomocí našich lodí přemísťovány po vodě mostní díly na místo stavby a pomocí hydodynamiky usazeny na své místo. Více

9

Každoročně se účastníme světových výstav lodí, setkání prodejců lodí, školení, kurzů, které nám pomáhají se udržet na špičce lodních odborníků v České republice. Pořádáme přednášky a společenské akce na parnících v samotném centru města Prahy. O těchto akcích se dozvíte v sekci novinky