Přeskočit na obsah

Nabízíme ubytování ve tří a čtyřlůžkových apartmánech Kosirina a  Karmela, které jsou situované v bezprostřední blízkosti kotviště, v klidné lokalitě s výhledem na moře. Všechny apartmány mají terasu či velký balkon. Jsou vybaveny kompletní kuchyňkou pro vlastní vaření či je možné využít stravování v blízké restauraci s bohatým výběrem tradičních dalmatských jídel. Restaurací je v Tisnu samozřejmě nespočet, včetně té, kde se čepuje plzeňské pivo.

V ceně je kotvení charterové lodi přes ulici. Ubytování lze po dohodě objednat i samostatně bez charteru lodi

Apartmány Kosirina a Karmela jsou smluvními apartmány České lodní dopravy.
Na přání můžeme, díky našim chorvatským partnerům, zprostředkovat i ubytování v ostatních apartmánech v Tisnu a celé Murterské oblasti. Před poptávkou a rezervací zprostředkovaného apartmánu si prosím přečtěte Pokyny a průběh rezervace zprostředkovaného apartmánu.

Apartmány KOSIRINA

Apartmány Kosirina se nacházejí asi 100m před zvedacím mostem, který propojuje pevninu s ostrovem Murter. Nejbližší koupaní je možné na oblázkové pláži u tzv. villy Mazzura, vzdálené asi 300m. Pro majitele menších jachet a člunů je před domem připravené bezplatné kotvení. V domě se nachází cestovní kancelář, ve které je možné zakoupit výlety do národního parku Kornati, na vodopády na řece Krka, do Šibeniku a pod. Prodávají se zde také letenky a lístky na meziměstskou autobusovou dopravu. Půjčují tu i jízdní kola a čluny. V domě se nachází osm dvoulůžkových studií s přistýlkou v obývacím pokoji, na kterou se vejde jedna dospělá osoba, nebo dvě děti do 12 let. Vybavení apartmánu je na vyšší úrovni. Všechny apartmány a studia jsou klimatizovány. Wi-fi síť je pro hosty bezplatná.

Apartmán KOSIRINA A1,......A8

Popis apartmánu:

Apartmán pro 2 – 3 osoby, 33 m2, ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s přistýlkou, plně vybavená kuchyň, vana nebo sprcha, WC. Apartmán je vybaven klimatizací. TV/SAT,
WI-FI zdarma. Balkon nebo terasa

Ceník ubytování v apartmánech KOSIRINA

Apartmánový dům KARMELA

KARMELA 1.patro

Popis apartmánu:

Čtyřlůžkový apartmán KARMELA, 1.patro s terasou, druhá řada od moře – dvě oddělené ložnice s manželskými postelemi, koupelna, plně vybavená kuchyň, TV, klima

KARMELA přízemí

Popis apartmánu:

Čtyřlůžkový apartmán KARMELA, druhá řada od moře, v přízemí s terasou,  dvě oddělené ložnice s manželskými postelemi, obývací prostor,koupelna, plně vybavená kuchyň, TV, klimatizace.

Všeobecné podmínky pronájmu apartmánů

Platba: 50% při rezervaci – doplatek 4 týdny před začátkem pobytu.
Kauce:
 Skládá se na místě při převzetí apartmánu.
Předání a převzetí apartmánů
: převzetí v sobotu po 15 hod., předání v sobotu do 10 hod.
Cena obsahuje:
 pronájem apartmánu na 1 den včetně použití nádobí a lůžkovin, vodu, elektřinu a odvoz odpadu, závěrečný úklid apartmánů.
Ceny jsou uvedeny v EUR, není-li uvedeno jinak.

Další apartmány v Tisnu

Na základě Vašich požadavků Vám rádi zprostředkujeme apartmán kdekoli v Tisnu. Avšak vzhledem k náročnosti komunikace s chorvatskými majitely apartmánů je v případě poptávky apartmánu v Tisnu nutné dodržet následující postup:

Prodejci ČLD či přímo ČLD zadáte Vaší poptávku apartmánu.

  1. ČLD zakomunikuje s partnery a jakmile obdrží nabídku od partnera, IHNED ji zašle Vám ( v případě vyšších nároků může trvat déle).
  2. Od této chvíle – přijetí nabídky, máte předběžnou rezervaci ubytování na 48 h.
  3. Předběžnou rezervaci můžete do zmíněných 48 h potvrdit složením zálohy 20% z ceny ubytování a máte rezervaci regulérní. POKUD předběžnou rezervaci NEPOTVRDÍTE, BUDE ZRUŠENA.
  4. Po úspěšné rezervaci Vám obchodník ČLD zašle smlouvy o podnájmu ( nejpozději do 1 týdne).

Během předrezervace máte rezervaci jménem ČLD. A právě na ČLD připadá, po nepotvrzení Vaší předrezervace do 48 h, riziko odmítnutí celého pronájmu. Děkujeme za pochopení a věříme v úspěšnou spolupráci v nadcházející sezoně.