Přeskočit na obsah

Ostatní služby pro lodě

   Pomáháme Vám s vyřešením Vašich starostí, lodě si můžete jen užívat

Přihlášení lodi na SPS

Malá plavidla jsou registrována v Rejstříku malých plavidel na Státní plavební správě. Tato plavidla mohou plout jak na vnitrozemních vodách , tak na moři při příbřežní plavbě. Lodní osvědčení pro Vás zajistíme.

Přihlášení lodi na MD ČR

Větší jachty, které plují na mořích mohou být registrované v Námořním rejstříku na MD ČR a plout pod českou vlajkou. Rejstříkový list pro Vás zajistíme na základě plné moci. Tyto lodě mají povinnost registrace na ČTÚ.

Registrace na ČTÚ

Povinnost registrace na Českém telekomunikačním ústavu mají námořní lodě registrované na MD ČR. Registrací zde získátevolací znak a MMSI kód, které mohou být použity pro VHF, AIS a EPIRB.

 

Pojištění lodi

Zprostředkujeme Vám pojištění Vaší lodi. Základem je povinné ručení – “ modrá karta „. Pojištění všech živelných pohrom,vandalismu a nepovedeného přistávání či jiné nehody obsahuje havarijní pojištění. Toto také obsahuje pojištění lodi při převozu na traileru vč. traileru.

Technické prohlídky v ČR

Ve spolupráci se Státní plavební správou vám zajistíme technickou kontrolu vašeho plavidla, prodloužení technické prohlídky a prodloužení platnosti lodního osvědčení.

Technické prohlídky v zahraničí

 Jsme smluvním partnerem Československého Lloyda a provádíme technické prohlídky lodí v zahraničí a následně zajistíme prodloužení platnosti lodního osvědčení na SPS nebo MD ČR.

 
 

Financování

Financování zajišťujeme u prověřených smluvních partnerů, kteří pro Vás najdou optimální způsob financování Vaší nové lodi

Poradenství

Líbí se Vám lodě a nevíte jakou si vybrat?
Poskytujeme nezávazné poradenství, kde zohledníme Vaše touhy, potřeby, možnosti