Přeskočit na obsah

Prodej nových lodí

Koupit si novou loď je radostná událost. Ještě radostnější je když probíhá, tak jak má, je na ni dost času a klient získá loď na začátku sezóny, tak aby si ji mohl co nejlépe užít.

Co je důležité při koupi lodi vědět

– jak a kde bude loď využívána
– jaké má kapitán zkušenosti – vždy doporučujeme postupovat od menších       k větším lodím
– loď je vyráběna na zakázku. Klient si může vybírat, sílu motoru, barvu trupu,
  polstrování  sedadel, barvu a materiál, ze ktrého je vyroben kokpit a mnoho
  dalšího.
  Tato zakázková výroba trvá několik měsíců.
– z toho vyplývá, že ideální dobou pro objednání lodi je konec léta a podzim,    tak aby bylo dost času na výběr a na výrobu a přípravu k vyplutí do nové         sezóny.
– samozřejmě, že je možné loď koupit i během roku, ale již není tak velká    
  možnost osobního výběru.
 

Jaké lodě prodáváme:

Regal

Značka Regal zosobňuje amerického výrobce lodí, který je zaměřený na tradiční design v moderním provedení, kvalitu a originální technologická řešení. Jedním z nich je jedinečná konstrukce trupu FasTrack, díky níž je jízda lodí Regal skutečný zážitek. Vyrábí motorové čluny velikosti 19 “ – 42 „.
Více

Cranchi

Cranchi je italský výrobce lodí s tradicí sahající do roku 1870. Lodě Cranchi vynikají dokonalým řemeslným zpracováním, inovativními technickými řešeními a podmanivým italským designem. Cranchi disponuje jedním z nejmodernějších továrních komplexů na světě a je již po čtyři generace řízen rodinou Cranchi. Vyrábí lodě velikosti 30″ – 75″.
Více

Greenline

Slovinský výrobce s obrovskou konstruktérskou základnou, který přišel na trh lodí s revolučním řešením konstrukce trupu a pohonu lodi. Trupem s minimálním hydrodynamickým odporem v kombinaci s hybridním pohonem odstartovaly lodě Greenline opravdovou revoluci na moři i řekách. Ekonomika provozu lodí Greenline je mezi motorovými loděmi naprosto bezkonkurenční.
Velikost lodí 33″ – 65 “ .

Více

Pedro

Výrobu tradičních kanálových lodí nemůže zvládat nikdo jiný lépe než holandská společnost. Pedro je pro svou praktičnost a kvalitu nejpoužívanější a také nejznámější značkou specializující se na prodej kanálových, či chcete-li říčních, lodí.

Více

Whaly

Všechny modely Whaly jsou ideální pro rekreační využití, ale mnohé z nich jsou také velmi vhodné pro profesionální účely. Ať už hledáte stabilní doprovodné plavidlo pro vodní sporty, loď Whaly pro záchranné operace nebo robustní Whaly pro půjčovny lodí.  Whaly má dobře promyšlený design, který zdůrazňuje pevnost a stabilitu a velkou variabilitu.
velikost lodí 210 cm – 500 cm

Více

Brig

Objevte nejpokrokovější nafukovací čluny na světě. Ve společnosti BRIG spojujeme nejmodernější design, technologii a precizní konstrukci vojenské letecké techniky s nejkvalitnějším námořním zpracováním. Byla vytvořena nová generace cenově dostupných, ale nekompromisních RIB, které poskytují nejvyšší úroveň výkonu, bezpečnosti a zábavy.
Délka lodí 340 cm – 995 cm

 Více

Karnic

Lodě výrobce Karnic vynikají především svou kvalitou zpracování a nezaměnitelným designem, podřízený jediné věci – účelu použití konkrétního modelu.