Přeskočit na obsah

Pronájem, neboli charter lodi, je v současné době velice populární. Půjčením lodi Vám odpadnou starosti jako doprava lodi, vyřízení potřebných dokumentů či servis v případě závady. Proto pro Vás máme vlastní charter s vlastní flotilou lodí, či Vám ochotně zprostředkujeme pronájem lodi takřka kdekoli na světě…

V nabídce pro Vás máme 6 sportovních motorových lodí (značek Regal a Chaparral) a k dispozici ubytování v apartmánových domech. Není nic hezčího než bydlet v apartmánu na břehu moře, před kterým máte zakotvenou loď, se kterou můžete kdykoli vyrazit na  celodenní výlet, či třeba jen do nedalekých restaurací.

Jak to celé vypadá?

V chorvatském Tisnu při vstupu na ostrov Murter máme naši základnu, kde máme po celou sezónu zástupce naší společnosti, kteří se starají o Vaše pohodlí. Všichni mluví česky, ale mají tam mnoho kontaktů s místními obyvateli.  V městečku je řada restaurací obchůdků, obchod s potravinami, lékárna, lékařské středisko, bankomaty, občas je možné koupit od rybářů ryby, pekárna, která denodenně peče lahodné pečivo. Naleznete zde vše co potřebujete na té správné dovolené.

 

Půjčování lodí na Slapech

Mimo sezónu, tzn. v květnu, červnu a září
půjčujeme lodě dle individuální domluvy.
Kdybyste si chtěli půjčit loď v tomto období, zavolejte na číslo + 420 777 620 164 a zeptejte se na dostupnost termínu a lodi.

Plavby Vaší posádky a naším kapitánem kdekoli na světě

Charter lodí v Karibiku

V období leden až březen každého roku pořádáme pro Vás ,naše klienty, zážitkové plavby Karibikem. Většinou si pronajímáme katamarany nebo plachetnice u našich smluvních partnerů na Martiniku a plujeme kolem ostrovů v Karibském moři. Trasu si plánujeme předem již před odjezdem. Na místě si nakoupíme zásoby na část plavby, podle toho jakou zvolíme trasu. Cestou si pak už jen u domorodců nakupujeme ovoce, ryby a pečivo. Martinik patří k Francii, takže se zde platí eurem a telefonní terify a datové tarify jsou jako u nás.

Na cestě zažíváme nezapomenutelná dobrodružství a přesto, že jsme tam byli již mnohokrát, stále objevujeme nové a nové věci a zároveň vždy navštívíme již osvědčená místa , která nikdy nezklamou.